понеделник, 23 октомври 2017 | Вести денес: 40 ново

Уште ова го немавме видено: Карлеуша му удри шлаканица на колегата пред камерите

Карлеуша позната како жена без влакна на јазикот, секогаш на сите им кажува се во лице, а овој пат во натпреварот направи урнебес откако му удри шлаканица на Аца Лукас.

Top