петок, 20 април 2018 | Вести денес: 93 ново

Уште ова го немавме видено: Карлеуша му удри шлаканица на колегата пред камерите

Карлеуша позната како жена без влакна на јазикот, секогаш на сите им кажува се во лице, а овој пат во натпреварот направи урнебес откако му удри шлаканица на Аца Лукас.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top