понеделник, 21 мај 2018 | Вести денес: 92 ново

Криси Тејген во тиркизно боди ќе ве распамети (Видео)

Во најновото секси видео од магазинот „Љубов“, ѕвезда е Криси Тејген која вежба аеробик, мотивирана од брза храна и вино.

Видеото е инспирирано од 80-тите, па Криси дури носи и разголено боди и стегачи на главата, рацете и нозете.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top