понеделник, 23 октомври 2017 | Вести денес: 40 ново

Најновата колекција на Кристијан Лобутин веднаш ќе ве освои

Кристијан Лобутин стана синоним за сексапилни обувки во кои секоја жена изгледа моќно. Па, кога францускиот дизајнер објавува нова колекција, многу дамски срца потскокнуваат од возбуда.

За сезоната пролет/лето 2017, Кристијан се позабавува со колоритни нитни и леопардски принт, а силуетата на одредени чевли ја збогати со „крилја“ инспирирани од рајски птици.

07

05

01

Top