четврток, 19 април 2018 | Вести денес: 102 ново

Нова модна катастрофа: Ѕвездата сега му го украла ременот на Дедо Мраз (Фото)

Облечена во празничен дух, славната пејачка се упатила во својот омилен ресторан, а за таа прилика одлучила да облече црно сако, искинати фармерки и стајлингот да го комплетира со огромен црвен ремен.

Ријана ноншалантно прави промашување за промашување. Во изминатата 2016 година таа правеше доста модни грешки, но се чини дека Рири не планира да се смири…

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top