вторник, 24 октомври 2017 | Вести денес: 31 ново

Нова модна катастрофа: Ѕвездата сега му го украла ременот на Дедо Мраз (Фото)

Облечена во празничен дух, славната пејачка се упатила во својот омилен ресторан, а за таа прилика одлучила да облече црно сако, искинати фармерки и стајлингот да го комплетира со огромен црвен ремен.

Ријана ноншалантно прави промашување за промашување. Во изминатата 2016 година таа правеше доста модни грешки, но се чини дека Рири не планира да се смири…

Top