понеделник, 23 април 2018 | Вести денес: 0 ново

Како изгледа тестирањето за глумење во порно-филмови?

Деталите за тоа како излгеда аудиција за глумење во порно-филм ги раскажува едно момче од Мајами кому му било понудено да глуми во филм за возрасни. Заработката била 35 илјади долари годишно.

Првото тестирање се однесува на големината на половиот орган. Треба да биде долг најмалку 20 сантиметри.

Оние кои го исполнуваат овој услов, поминуваат понатаму.

– Дали може да постигнете ерекција на „барање“ и да свршите кога тоа се бара од вас. Не смеете да имате проблем со работи кои за многумина се „геј“. А бонус е ако имате искуство во аматерските порно-филмови – открива овој маж.

Ако мислите дека е тоа лошо, грозното следи:

– Ако го минете ова и пак ве внкнат на интервју, влегувате во просторија во која се наоѓа постар маж. Тој ќе ви рече да го извадите пенисот и ќе ви даде 30 секунди да постигнете ерекција. Во просторијата може да има и актерка, но не мора. Таа може да ви помогне, но и не мора – објаснува мажот.

Ќе ви бараат да маструрбирате некои 10 или 15 минути. Без визуелна стимулација. Имате неколку минути да „завршите“. А тогаш ќе мора да го повторите за пола минута.

Дури и ако успешно „положите“ на тестот, никој не ви гарантира дека ќе ја добиете работата.

Оние кои го минале тестираето и ја добиле работата велат дека е најважно да се контролира ерекцијата и ејакулацијата, но мора да имате талент и за тоа.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top