четврток, 21 јуни 2018 | Вести денес: 105 ново

Милан Калиниќ ја провоцираше Цеца, а таа вака му врати (Видео)

Во новогодишното издание на емисијата„ Магазин Ин“, Милан Калиниќ и Цеца Ражњатовиќ направиле вистинско шоу во студиото.

Иако се големи пријатели, тие двајца не пропуштаат прилика да не се пецнат еден со друг и кога Калиниќ почнал да ја провоцира, Ражњатовиќ му вратила:

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top