понеделник, 23 октомври 2017 | Вести денес: 40 ново

Милан Калиниќ ја провоцираше Цеца, а таа вака му врати (Видео)

Во новогодишното издание на емисијата„ Магазин Ин“, Милан Калиниќ и Цеца Ражњатовиќ направиле вистинско шоу во студиото.

Иако се големи пријатели, тие двајца не пропуштаат прилика да не се пецнат еден со друг и кога Калиниќ почнал да ја провоцира, Ражњатовиќ му вратила:

Top