вторник, 17 октомври 2017 | Вести денес: 76 ново

Се породи пејачката Пинк (Фото)

Славната пејачка на свет донесе момче. Таа и нејзиниот сопруг Кери Харт бебето го крстија Џејмсон Мун Харт.

Пинк веста дека се породи веднаш ја објави на социјалните мрежи.

Таа на својот профил на Инстаграм неколку дена по породувањето објави фотографии од синчето.

Top