четврток, 19 април 2018 | Вести денес: 123 ново

Се породи пејачката Пинк (Фото)

Славната пејачка на свет донесе момче. Таа и нејзиниот сопруг Кери Харт бебето го крстија Џејмсон Мун Харт.

Пинк веста дека се породи веднаш ја објави на социјалните мрежи.

Таа на својот профил на Инстаграм неколку дена по породувањето објави фотографии од синчето.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top