четврток, 19 октомври 2017 | Вести денес: 94 ново

Јас сум девојка од Баија: Лима го помина Божик во бикини (Фото)

Бразилската 35-годишна убавица Адријана Лима го дочека Божик опкружена со своето многубројно семејство на прекрасна плажа во Салвадор, а своите обожаватели ги почести со секси фотографија во бикини.Лима, која инаку е мајка на две деца, ја покажа својата беспрекорна линија, а под фотографијата напиша: “Јас сум девојка од Баија, имам валкани стапала но не ми е гајле бидејќи сум кралица!”

156236377327905468685541086592593782898688n

Top