четврток, 19 април 2018 | Вести денес: 102 ново

Како да напикате фармерки во тесни чизми (ФОТО)

devojka noze ulica cizmi farmerkiСо падот на температурите стигна и потребата да се наоблечеме и стоплиме, а најголем проблем прави вовлекувањето фармерки во тесни чизми.  Некако ќе ги пикнеме, едвај ќе се закопчеме, а внатре… таму се се набира, се тутка, па стега ли стега.

За да не се мачите, еве еден супертрик. Само следете ја постапката која е прикажана на фотографијата, и тоа е сѐ.

farmerki-cizmi

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top