вторник, 19 јуни 2018 | Вести денес: 10 ново

Секс, дрога, мажи: Ѓулсерен не е чесна колку што изгледа (ВИДЕО)

Ѓулсерен од Парампарче која во серијата ја запознавме како чесна и искрена домаќинка, во сосема поинакво светло.

Сцени со мажи, дрога и секс во кои нема да ја препознаете.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top