понеделник, 20 февруари 2017 | Вести денес: 127 ново

Џиџи Хадид во ново жешко видео

Придружувајќи ѝ се на својата сестра Бела, како и на ѕвездениот тим составен од Кендал Џенер, Криси Тиген, Карли Клос и Ким Кардашијан, и Џиџи Хадид сними жешко видео за магазинот „Љубов”.

Top