понеделник, 21 мај 2018 | Вести денес: 92 ново

Џиџи Хадид во ново жешко видео

Придружувајќи ѝ се на својата сестра Бела, како и на ѕвездениот тим составен од Кендал Џенер, Криси Тиген, Карли Клос и Ким Кардашијан, и Џиџи Хадид сними жешко видео за магазинот „Љубов”.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top