недела, 19 ноември 2017 | Вести денес: 0 ново

„Не сакајќи“: На познатата пејачка среде настап и излетаа градите (видео)

Пејачката Јана Тодоровиќ може да се пофали дека има едни од најголемите гради на естрадата, но и дека мачи мака со нив, а тоа најдобро го покажува оваа снимка, на која Јана се бори со своето деколте.

 

Top