сабота, 26 мај 2018 | Вести денес: 69 ново

„Не сакајќи“: На познатата пејачка среде настап и излетаа градите (видео)

Пејачката Јана Тодоровиќ може да се пофали дека има едни од најголемите гради на естрадата, но и дека мачи мака со нив, а тоа најдобро го покажува оваа снимка, на која Јана се бори со своето деколте.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top