сабота, 18 ноември 2017 | Вести денес: 11 ново

Дилара се омажи на „Стани моме да заиграш“ (ВИДЕО)

 

Дилара од хит серијата „Парампарче“ оваа година се омажи за актерот со македонско потекло, Ертан Шабан. Погледнете како Дилара играше на својата свадба на „Стани моме да заиграш“ испеана на турски.

 

Top