сабота, 18 ноември 2017 | Вести денес: 69 ново

Ни Дилара ни Ѓулсерен, бомба е сопругата на криминалецот Озкан (ФОТО)

tolga-tekin-ozkan

Толга Текин или попознат како злобниот Озкан од хит серијата „Парампарче“ има преубава сопруга. Тие се во брак неколку години, а и таа е медиумска личност. Зејнеп Колтук, исто така, е актерка.

Top