петок, 25 мај 2018 | Вести денес: 73 ново

Ни Дилара ни Ѓулсерен, бомба е сопругата на криминалецот Озкан (ФОТО)

tolga-tekin-ozkan

Толга Текин или попознат како злобниот Озкан од хит серијата „Парампарче“ има преубава сопруга. Тие се во брак неколку години, а и таа е медиумска личност. Зејнеп Колтук, исто така, е актерка.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top