вторник, 24 октомври 2017 | Вести денес: 31 ново

Се соблече една од најубавите жени во светот (Видео)

Манекенката (35) заводливо позираше во долна облека, полека соблекувајќи сè од себе, додека на крај не остана само по гаќички.

Видеото за магазинот „Љубов“ завршува со заводлива глетка – Алесандра исчезнува во мракот додека ги соблекува и гаќичките….оваа жена е мајка на две деца.

Top