четврток, 21 јуни 2018 | Вести денес: 0 ново

Најубавите жени на светот без шминка всушност изгледаат просечно! (Видео)

Мислите дека познатите актерки и пејачки и во приватниот живот изгледаат така како што ги гледаме на црвениот тепих?

Кога ќе се изгасат рефлекторите и кога не се под будното око на јавноста, ѕвездите се обични жени исто како и останатите. Некои имаат проблеми со акните, а некои со подочници.

Некои од најубавите жени во шоубизнисот нема да ги препознаете без шминка, а некои поседуваат природна убавина поради која без размислување можат да се појават без шминка и на јавни настани.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top