вторник, 24 октомври 2017 | Вести денес: 29 ново

Најубавите жени на светот без шминка всушност изгледаат просечно! (Видео)

Мислите дека познатите актерки и пејачки и во приватниот живот изгледаат така како што ги гледаме на црвениот тепих?

Кога ќе се изгасат рефлекторите и кога не се под будното око на јавноста, ѕвездите се обични жени исто како и останатите. Некои имаат проблеми со акните, а некои со подочници.

Некои од најубавите жени во шоубизнисот нема да ги препознаете без шминка, а некои поседуваат природна убавина поради која без размислување можат да се појават без шминка и на јавни настани.

Top