вторник, 17 октомври 2017 | Вести денес: 76 ново

Новогодишен евергрин од нашинците во Сиднеј (ВИДЕО)

Повторно е тоа време во годината, да се потсетиме на новогодишниот евергрин од Австралија.

Top