недела, 19 ноември 2017 | Вести денес: 22 ново

Рајан Рејнолдс и Блејк Лајвли со своите деца на „Булеварот на славните“

Рајан Рејнолдс беше почестен со ѕвезда на холивудската патека на славните, а во овој голем успех го поддржа буквално целото семејство.

Двегодишната Џејмс изгледаше посебно радосна и возбудена за својот прв црвен тепих. За разлика од неа, помалата ќерка има само 4 месеци и постојано беше во прегратките на родителите.

Рејнолдс-Лајвли никогаш претходно немаат споделено фотки од своите дечиња, па ова појавување беше возбудливо за јавноста.

Top