понеделник, 21 мај 2018 | Вести денес: 92 ново

Има 300 оргазми дневно и конечно нашла маж по своја мера!

Жената со медицинско нарушување поради кое има 300 оргазми дневно, конечно го нашла мажот од своите соништа, откако изморила многу мажи.
Мишел Томпсон страда од „синдром на постојано сексуално возбудување“ и сметала дека едноставно е премногу тешка за мажите и дека никогаш нема да го најде оној вистинскиот.

Меѓутоа, таа е во врска со соседот Ендру Кара веќе шест месеци и се чини дека конечно го нашла својот пар. Тој е подеднакво желен за сексуален однос како неа, па водат љубов по десет пати дневно!

-Ендру ми го промени животот! Повеќе не барам лек за моите оргазми, затоа што го најдов. Сега секогаш се смеам, и тоа не само поради оргазмите, вели таа.

Мишел има ретко нарушување поради кое постојано чезнее за секс и може да доживее силен оргазам во било кој момент и било каде. Дури морала да ја напушти и својата работа во фабриката затоа што машините ја прекинувале.

-Знам дека сум среќна што можам да доживеам толку оргазми, затоа што некои жени не можат да доживеат ниту еден. Но, таа состојба го уништи мојот љубовен живот, вели таа.

Првото момче кое го имала Мишел раскинало со неа после неколку месеци бидејќи не можел да ги исполни нејзините барања. Во текот на годините таа ситуација се повторувала одново и одново. Едно момче ѝ рекло дека тој не е машина, додека еден храбар маж издржал дури пет години, но на крајот бил изморен.

Кога го сретнала своето сегашно момче, верувала дека истото ќе се повтори, но тој само се насмеал и рекол дека тој нејзе ќе ја измори. Сега заедно уживаат во одличниот секс!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top