сабота, 21 април 2018 | Вести денес: 52 ново

Започнале да водат љубов во авион, а потоа скокнале со падобран и продолжиле во воздух (Видео)

Порно актерка снимила неверојатно видео кое ги шокира луѓето.

Таа снимила секс видео кое започнува во авион, а продолжува во воздух кога таа и нејизниот партнер заедно скокаат од авион со падобран.

Што е најчудно, видеото заврши и на Јутјуб, каде тие јавно говорат за тоа искуство.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top