петок, 21 септември 2018 | Вести денес: 117 ново

Еве што прават готвачите од „Брза кујна“ на пауза (видео)

Марк и Никола од мега-популарното кулинарско шоу Брза Кујна се ривали на телевизија, но во приватноста се добри пријатели. Марк сними видео позади камерите и го објави на својот Фејсбук профил.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top