среда, 18 октомври 2017 | Вести денес: 9 ново

Еве што прават готвачите од „Брза кујна“ на пауза (видео)

Марк и Никола од мега-популарното кулинарско шоу Брза Кујна се ривали на телевизија, но во приватноста се добри пријатели. Марк сними видео позади камерите и го објави на својот Фејсбук профил.

Top