четврток, 21 јуни 2018 | Вести денес: 105 ново

Секс идеи: Што да правите кога надвор врне? (ФOTO)

Магла, врнежи, студено ветер – времето е совршено да се остане дома, покрај топол камин, со чај или вино во рака. Препуштете и се на фантазијата и одберете посебно место да за страсти:

1. На под

12196179_1641653022748703_4399202308439155399_n

Мекиот килим или ќебе нека бидат ново место да им се препуштите на страстите и да испробате нешто поинакво

2. Во автомобил

522507527

Замаглени стакла и музика на радио. Движете се во ритамот на капките и уживајте во несекојдневното секс искуство

3. Со топло чоколадо

oralen seks

Капнете топло чоколадо на вашите интимни делови, а партнерот нека му се препушти на чоколадното задоволство

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top