сабота, 21 април 2018 | Вести денес: 53 ново

Има златни раце, затоа го сакам – Сузана Манчиќ нема ништо против стариот зет

%d1%81%d1%83%d0%b7%d0%b0%d0%bd%d0%b0

Ќерката на најпознатата Лото девојка, Сузана Манчиќ, Теодора се мажи за 20 години постар бизнисмен. Иако нејзиниот зет е само некоја година помлад од неа, на Сузана тоа не и пречи.Без оглед на тоа што е речиси врсничка на зетот, таа открива дека нејзината ќерка го избрала вистинскиот.

Згодниот Американец и се допаднал уште при запознавањето, а сега баш и прираснал за срце, па го фали  на сите страни.

-Ми се допаѓа зетот. Тој е многу симпатичен русокос маж. Многу згоден, морам да кажам. Сега уште повеќе го ценам.Кога и да ми се расипе нешто дома, струјата или нешто друго, тој доаѓа и го средува тоа. Има златни раце, се знае да работи, иако е угледен бизнисмен – се пофалила Манчиќ.

%d1%81%d1%83%d0%b7%d0%b0%d0%bd%d0%b02

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top