недела, 20 мај 2018 | Вести денес: 84 ново

Била вегетеријанка 22 години, па конечно пробала месо – еве што и се случи (Видео)

Стефани Потакис не консумирала месо од четврто одделение. Нејзината реакција кажува се!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top