среда, 18 октомври 2017 | Вести денес: 109 ново

Била вегетеријанка 22 години, па конечно пробала месо – еве што и се случи (Видео)

Стефани Потакис не консумирала месо од четврто одделение. Нејзината реакција кажува се!

Top