недела, 19 ноември 2017 | Вести денес: 0 ново

Зад сцената: Еве како изгледа во студиото на „Брза куна“ пред емисија (Видео)

Кулинарското шоу „Брза кујна“ е вистински магнет за гурманите и сите оние кои уживаат времето да го поминуваат приготвувајќи специјалитети во својата кујна.

Како изгледа атмосферата пред почетокот на снимањето на една епизода од ова шоу, погледнете во видеото кое го објави Шеф Марк де Јонг.

Top