понеделник, 24 април 2017 | Вести денес: 135 ново

Најбогатите тинејџери се тепаат за соба во овој хотел

Огромни базени, луксузни вили, минималистички дизајн, фотогеничен хотел, литри шампањско, лежалки на кои само што згодни момци не ве разладуваат со палмини листови… сево ова влегува во описот на еден хотел на Тајланд, за кој богатите деца ќе се потепаат за да резервираат.

А кога ќе ги видите фотографиите, ќе ги разберете и ќе сфатите зошто Ката Рокс е рајот на земјата.

Хотелот е отворен лани, а веќе важи за најлуксузно место во земјата и пошироко.

The best of the ocean world! Discover our new oyster menu. Visit the link in bio for more details.

A photo posted by Kata Rocks (@katarocksphuket) on

With exhilarating views, mouth-watering gourmet cuisine and cool cocktails our restaurant is among the best in Phuket

A photo posted by Kata Rocks (@katarocksphuket) on

Welcome home!

A photo posted by Kata Rocks (@katarocksphuket) on

Indulge in life's simple pleasures … and make your weekend unforgettable at #katarocks

A photo posted by Kata Rocks (@katarocksphuket) on

Top