четврток, 21 јуни 2018 | Вести денес: 0 ново

Најбогатите тинејџери се тепаат за соба во овој хотел

Огромни базени, луксузни вили, минималистички дизајн, фотогеничен хотел, литри шампањско, лежалки на кои само што згодни момци не ве разладуваат со палмини листови… сево ова влегува во описот на еден хотел на Тајланд, за кој богатите деца ќе се потепаат за да резервираат.

А кога ќе ги видите фотографиите, ќе ги разберете и ќе сфатите зошто Ката Рокс е рајот на земјата.

Хотелот е отворен лани, а веќе важи за најлуксузно место во земјата и пошироко.

The best of the ocean world! Discover our new oyster menu. Visit the link in bio for more details.

A photo posted by Kata Rocks (@katarocksphuket) on

With exhilarating views, mouth-watering gourmet cuisine and cool cocktails our restaurant is among the best in Phuket

A photo posted by Kata Rocks (@katarocksphuket) on

Welcome home!

A photo posted by Kata Rocks (@katarocksphuket) on

Indulge in life's simple pleasures … and make your weekend unforgettable at #katarocks

A photo posted by Kata Rocks (@katarocksphuket) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top