недела, 20 мај 2018 | Вести денес: 78 ново

Сара Мејс му кажа „ДА“ на Димитар

Далеку од очите на јавноста, далеку од очите на пријателите, пред неколку дена популарниот водител Димитар Атанасовски на една позната плажа во Грција ја запросил својата долгогодишна љубов, познатата пејачка Сара Мејс.

Screenshot_3-24

Како што пишува Телеграф.мк, Димитар запросувањето сакал да го направи без присуство на нивните најблиски пријатели и што е можно подалеку од очите на јавноста.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top