четврток, 15 ноември 2018 | Вести денес: 111 ново

Турунџиева со нова емотивна порака за загубата на саканиот

Mакедонската пистателка и водителка Сузана Турунџиева остана без нејзиниот долгогодишен партнер Марјан. На „Фејсбук“ со него се збогуваа и Сузана и нејзината ќерка Лора, но и денеска скршена од болка, таа ги сподели совите тешки моменти фановите и пријатели на социјалните мрежи. Порака која никого не остава рамнодушен.

234-1-640x722

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top