вторник, 23 октомври 2018 | Вести денес: 86 ново

Зошто плаче принцот Џорџ (фото)

Малиот принц Џорџ обожава авиони, па неговите родители принцот Вилијам и војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон, го однесоа на авио-митинг на британските воздухопловни сили во Глостер.

3-4

Меѓутоа, големата бучава на авионите не му се допаднала на идниот британски престолонаследник, па во еден миг почнал да плаче.

4-5

Се разбира, тука на сцена стапила неговата мајка, која го кренала во прегратка и веднаш го смирила.

5-4-768x502

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top