Анета Молика им одржа лекција на Цеца и Јелена (ВИДЕО)

Една од нашите најпопуларни фолк пејачки, Анета Мицевска, неодамна настапи во шоуто „Гранд парада“ за … Продолжи со читање Анета Молика им одржа лекција на Цеца и Јелена (ВИДЕО)