среда, 19 септември 2018 | Вести денес: 50 ново

Анета Молика им одржа лекција на Цеца и Јелена (ВИДЕО)

aneta molika

Една од нашите најпопуларни фолк пејачки, Анета Мицевска, неодамна настапи во шоуто „Гранд парада“ за да ја промодовира новата песна на српски јазик насловена „ Моја ме душа боли“.

Анета од пред извесен период склучи договор со Гранд продукција, а со тоа нејзините настапи во соседството зачестија.

За ралика од многуте пејачки кои играат на карта сексапил, особено оние од Гранд, нашата Анета е сигурна во себе и во едниоставните и елегантни комбинации од кои не нагласува ниеден атрибут на своето тело.

 

Наместо во фокуст да бидат буните гради, задник, нозе, Анета на Србите и регионот им покажа дека за да се биде успешен и попоуларен не мора да се биде разголен.

За промоцијата на песната Анета избрала софистициран изглед во кој изгледа како вистинска префинета дама.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top