понеделник, 23 април 2018 | Вести денес: 110 ново

Една е причината поради која жените кај овој доктор стојат во редици со часови (фото)

Припадничките на понежниот пол брзаат кај него на преглед, а воопшто не им е проблем да чекаат колку и да е потребно.

evan-antin-1453895317-78730

Младиот ветеринар Еван Антин до неодамна беше само лекар за животните, кој си ја работи работата, се дружел со пријателите, излегувал…

Меѓутоа  од неодамна целиот живот му се сменил. Го забележал магазинот  „Пипл“ и го прогласи за нјазгоден шармер.

Screenshot_1

Иако ги сака сите животни тој решил да специјализира влекачи поради тоа што голем број на нив спаѓаат во загрозени видови.

Screenshot_3

Освен љубовта кон животните, Еван е љубител и на здравиот живот,а бил и фитнес инструктор.

Screenshot_4

Освен одличниот изглед и љубовта кон животните, што пак жените го обожуваат, Еван сака и деца. Тој се уште не е оженет, а слободно време ужива да го поминува со неговиот внук.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top