четврток, 14 декември 2017 | Вести денес: 101 ново

На интернет се појави и домашно видео од Цеца и Александар

Најпопуларната фолк ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ е во врска со младиот манекен Александар Јовоиќ. Двојката се запознала во текот на снимањето на спотот за нејзината песна „Добро сам прошла“, кој се снимаше на Тајланд. Емоциите се родиле по враќањето во Белград, а денеска се појави и домашно видео од нив двајца. Видеото, наводно протекло на интернет без нивна дозвола.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top