четврток, 19 октомври 2017 | Вести денес: 0 ново

На интернет се појави и домашно видео од Цеца и Александар

Најпопуларната фолк ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ е во врска со младиот манекен Александар Јовоиќ. Двојката се запознала во текот на снимањето на спотот за нејзината песна „Добро сам прошла“, кој се снимаше на Тајланд. Емоциите се родиле по враќањето во Белград, а денеска се појави и домашно видео од нив двајца. Видеото, наводно протекло на интернет без нивна дозвола.

Top