сабота, 20 октомври 2018 | Вести денес: 54 ново

Сара до Димитар: Полека, ишијас ќе фатиш (ФОТО)

12376799_10208790869634871_6074634782212084138_n

Познатата двојка Сара Мејс и Димитар Анатасовски решија да се вратат во форма. И додека пејачката вежба во кратки пантолончиња и маичка, водителот не може да одвои очи од неа.

12342455_10208790869874877_3334309055914182243_n

– Ја враќаме формата турбо! А, ти Димитар пополекичка со вратот, ишијас ќе фатиш – се смее Сара на фотографиите каде тој е фатен на дело.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top