четврток, 19 април 2018 | Вести денес: 99 ново

Раскинаа Ема Стоун и Ендру Гарфилд

Американските актери и колеги во мегахитот „Спајдермен“ ја раскинаа четиригодишната врска. Ема Стоун и Ендру Гарфилд веќе неколку месеци не се заедно, но се уште се во добри односи, откриваат нивните пријатели за амерканските медиуми.

World premiere of The Amazing Spiderman 2

Причина за разделбата е постојаната разделеност поради нивните работни обврски. Наводно, тие се уште се грижат еден за друг, но одлучиле веќе да не се мачат со врската на далечина.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top