вторник, 16 октомври 2018 | Вести денес: 96 ново

Димитар и Сара одмараат во Албанија (ФОТО)

11742838_10205940918234770_8508156293388978060_n

Димитар Атанасоски и Сара Мејс веќе не ја кријат својата врска. Вљубената двојка се почесто може да се сретне на социјалните мрежи.

Веќе неколку денови водителот и пејачката уживаат на јонскиот брег на плажите во Албанија.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top