четврток, 19 октомври 2017 | Вести денес: 0 ново

Видео од превртениот автомобил во кој загина Младенов

Телото на новинарот и сопственик на Фокус Никола Младенов е извлечено и однесено со амбулантно возило. Во возилото Младенов бил сам.

Top