понеделник, 28 мај 2018 | Вести денес: 29 ново

Видео од превртениот автомобил во кој загина Младенов

Телото на новинарот и сопственик на Фокус Никола Младенов е извлечено и однесено со амбулантно возило. Во возилото Младенов бил сам.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top