петок, 21 септември 2018 | Вести денес: 115 ново

Француски специјалист за пластична хирургија на располагање на Македонките

На ЈЗУ Клиника за пластична и реконструктивна хирургија – Клинички кампус „Мајка Тереза“ – Скопје, во период од 15.09.2014 год. до 19.09.2014 год. ќе престојува и работи др. Ерик Дунет специјалист пластичен хирург од Париз, Франција.

Во тој временски период пациентите од нашата држава ќе имаат можност за консултации од областа на реконструкција на дојка и естетска хирургија.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top