понеделник, 29 мај 2017 | Вести денес: 33 ново

Кучешки живот – A dog’s purpose

MV5BNDQ4NjkxNzgzN15BMl5BanBnXkFtZTgwMjAzODQ4OTE@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_

Жанр: комедија

Режија: Ласе Халстром

Актери: Џош Гед, Денис Квајд, Пеги Липтон

Заработка: 10,8 милиони долари

Top