четврток, 23 ноември 2017 | Вести денес: 98 ново

Слушнете ја песната што ќе не претставува на Евровизија

Есма Реџепова и Влатко Лозановски вечерва официјално ја претставија песната Империја со која ќе ја претстават Македонија на Евровизија 2013 во Малме.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето авторски текст е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текстови и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира

Top