недела, 27 мај 2018 | Вести денес: 1 ново

Тони Михајловски „ја закопа“ Нина Јанева (ВИДЕО)

Гостинка во „Опуштено“ покрај Тајзи, беше и пејачката Нина Јанева, која на крајот на емисијата реши да ја поздрави девојката која се грижи за нејзиниот изглед. Тука се покажа Тони Михајловски.

Шегата помина без проблем, бидејќи и самата Нина е опуштена,  отворено ја прифати и ја продолжи шегата на своја сметка.

Сепак, ова е еден од оние легендарни моменти на Михајловски, нешто како она со оџачарот и Цаци Пакоска, кои мора да се изгледаат.

toni

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top