понеделник, 22 октомври 2018 | Вести денес: 47 ново

Секси Накова, „женска дракула“ – вечерва ѕвездите танцуваат (фото)

Дел од учесниците во втората сезона на „Танц со ѕвездите“ ги видовме синоќа. Еве што останува за вечерва:

vlatko

Влатко Илиевски

natasa

Наташа Мешковска

dimitar

Димитар Атанасовски

franc

Франц

nakova

Александра Накова

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top