понеделник, 28 мај 2018 | Вести денес: 29 ново

Провокативни допири и голотија среде Свети Наум (ФОТО)

Провокативните фотографии од младите Ане и Алиса ги објави порталот супермен.мк. Тие во во водите на Охридското езеро и на плажата Свети Наум, гордо ги покажаа атрибутите, позирајќи во контроверзни пози и допири пред објективот на познатиот фотограф Јанус.

ane-alysa-02 ane-alysa-03 ane-alysa-04 ane-alysa-06 ane-alysa-011

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top